Okunma

İlginç Bir Prototip: Nokia Prototype C


30 Kasım 2010 Salı 11:30
İlginç Bir Prototip: Nokia Prototype C

eBay’de ortaya çıkan ilginç bir ilan mobil dünyayı heyecanlandıran gelişmeler ortaya çıkardı. 799,99$’lık fiyat etiketi ile satışa çıkarılan ve Nokia tarafından geliştirilmiş bir prototip olduğu ifade edilen cihaz, özellikleri ve görselleri ile bir anda ilgi odağı oldu.

Nokia Prototype C N00 başlıklı ilanda cihazın, 12 megapiksellik bir kameraya sahip olduğu ifade edilmiş. (Nokia N86 mı? N97 mi?)

 


İlandaki “büyük bir olasılıkla N87” ibaresi de hayli dikkat çekici.

Fotoğraf Odaklı

Nokia’nın fotoğraf odaklı telefonlarından biri olan N86 ile tasarım anlamında benzerlik gösteren cihazın arka kısmı, Xperes Music serisine dahil kızaklı yapıdaki cihazları andırıyor.

Telefonda Wi-Fi, GPS, 3G gibi özelliklerin bulunduğu ilanda belirtilmiş. İlerleyen sayfalarda cihazın en özel görsellerine ulaşabileceksiniz.

Nokia Prototype C N00

Nokia Prototype C N00

Nokia Prototype C N00

 

:: Sizce bu ciaz gerçek olabilir mi? Ya da rafa kaldırılmış bir proje mi?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İlginç Bir Prototip: Nokia Prototype C konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İlginç Bir Prototip: Nokia Prototype C ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İlginç Bir Prototip: Nokia Prototype C ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "