Okunma

Nokia N96 İçin Yeni Firmware


13 Mayıs 2009 Çarşamba 06:48
Nokia N96 İçin Yeni Firmware

Nokia, N96 modeli için güncel firmware’i V12.043’den V20.50’ye yükseltti. Müzik kalitesinde ve fotoğraf kalitesinde ciddi iyileştirmelerin yapıldığı yeni firmware buradan Nokia Software Updater ve FOTA ile gerçekleştirilebilir durumda.


Yeni firmware ile gelen e-posta desteği dikkat çekici

Yeni yükseltmenin en dikkat çekici yanı ise şüphesiz Nokia Messaging uygulamasının entegre edilmiş olması. Yeni E serisi cihazlarda gördüğümüz bu destek ile 3 kolay adımda mail hesaplarınızı entegre edebiliyorsunuz.

Daha uzun şarj süresi sağlanan ve güncel Flash Lite desteği ile video paylaşım sitelerindeki videoların kolaylıkla izlenebildiği yeni firmware ile bilinen birçok hata giderilmiş. Bu sürümde sistem ‘hack’ işleminin gerçekleştirilip gerçekleştirilmediğine dair net bir bilgi maalesef bulunmuyor.

:: Yeni mail desteği N96 adına bir canlanma yaratır mı?

 
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nokia N96 İçin Yeni Firmware konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nokia N96 İçin Yeni Firmware ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nokia N96 İçin Yeni Firmware ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "