Okunma

Nokia N97 Kazanın


24 Temmuz 2009 Cuma 11:48
Nokia N97 Kazanın

Nokia Türkiye, Nokia N97‘de kullanılabilecek ve web tarayıcıya gerek duymadan cihazınıza taşınmasını sağlayan uygulamalar olarak bilinen Widget‘ların yerelleştirilmesi kapsamında Türkiye’de bir “Widget Yarışması” başlattı. Yarışmaya katılmak için yaratıcı düşünüp bir Widget fikri hayal etmeniz yeterli. Kendiniz, aileniz için Nokia N97‘de bulunmasını istediğiniz içerik, uygulama ya da Widget fikrinizi 30 Temmuz 15:30’a kadar www.nokia.com.tr/n97yasandigiandainternette sayfası üzerinden ilgili formu doldurup göndererek yarışmaya katılabilirsiniz. Yarışmaya gönderilen widget fikirleri arasından en iyi beş fikir seçilerek, 4 Ağustos‘ta yapılacak Nokia N97 tanıtım etkinliğinde bu fikirlerin sahiplerine birer Nokia N97 hediye edilecek.

 

Yeni Nokia N97 ile kullanıcılara sunulan Widget özelliği interneti kişiselleştirmeyi sağlayan en ayırt edici özelliklerinden biri.

 

İhtiyaçlarınıza ve ilgi alanlarınıza yönelik olarak seçip kullanabileceğiniz Widget‘lar sayesinde Nokia N97’nin ana ekranında borsa bilgilerine anında ulaşmak, en son hava durumu raporlarını takip etmek, üye olduğunuz sosyal paylaşım sitelerini sürekli güncellemek, bankacılık işlemlerini istediğiniz anda gerçekleştirmek, finans, ekonomi ya da spor haberlerini takip etmek ve en sevilen servisleri ve içerikleri cihazınıza indirmek mümkün olabiliyor.

:: N97 kazanmak için böyle bir yarışmaya katılır mısınız?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nokia N97 Kazanın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nokia N97 Kazanın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nokia N97 Kazanın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "