Okunma

Nokia Ovi İçin Uygulama Yazın


15 Haziran 2011 Çarşamba 13:20
Nokia Ovi İçin Uygulama Yazın

Mobil platformlar için hazırlanan uygulamaların sayısı her geçen gün artarken bu konuda yetişmiş elemana olan ihtiyaç da giderek artıyor.

Mobil programlama konusunda kendisini geliştirmek isteyenlerin faydalanabileceği çok fazla Türkçe kaynak olmamasından yola çıkan Pusula Yayıncılık bu konuda yeni eserleri dilimize kazandırmaya devam ediyor.

Yeni çıkan Nokia Uygulama Geliştirme kitabı sayesinde hazırladığınız uygulamalarınızı Symbian ya da MeeGo kullanan tüm Nokia akıllı telefonlar ve mobil bilgisayarlarda çalıştırabileceksiniz.

Günümüzde artık bir endüstri standardı haline gelen HTML5 ile yazılmış yeni uygulamalar yaratmayı öğreneceksiniz.

Bu kitabı okudukça, web tabanlı ve Qt tabanlı platformlar arası yaklaşımların ikisini de öğreneceksiniz ve çabalarınız için daha anlamlı olanı seçmek için donanımlı olacaksınız.

Apress tarafından 2010’da yayınlanmış Beginning Nokia Apps Development: Using MeeGo, Mobile Qt and OpenSymbian kitabının çevirisi olan Nokia Uygulama Geliştirme kitabı 28 TL fiyatla satılıyor.

Pusula Yayıncılık’ın Mobil Programlama serisindeki diğer kitapları:

  • Mobil Web Programlama
  • iOS 4.0 ile iPhone ve iPad Programlama
  • Merhaba Android
  • Mobil Medyada Tasarımcının Galaksi Rehberi

:: Mobil programlamaya başlamak ister misiniz?

 

 
yazarHakan Kilyusufoğlu

Yazdığı haberlerdeki olayları farklı bakış açılarından sunmayı seven yazar, SDN’nin yazı işleri müdürü olarak çalışmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nokia Ovi İçin Uygulama Yazın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nokia Ovi İçin Uygulama Yazın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nokia Ovi İçin Uygulama Yazın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "