Okunma

Nokia Ovi Store’u Görücüye Çıkardı


09 Nisan 2009 Perşembe 09:31
Nokia Ovi Store’u Görücüye Çıkardı

Nokia yeni Ovi Store (mağazasını) geçtiğimiz günlerde tanıttı. Uygulama tabanlı online dükkan içeriğini uygulamalar, ses ve video, oyun ve kişiselleştirme öğeleri oluşturuyor. Her bir madde kategorilere ayrılarak fiyatlandırılmış ve ölçümlendirilmiş. Bir uygulamayı seçtiğinizde kısa bir açıklama karşınıza çıkıyor. Ayrıca ilgili yüklemelerle ilgili bilgi alabiliyor, yorum yazabiliyor veya ürünü satın alabiliyorsunuz.


Meşhur Kara Şovalye Ovi Store’da

Sistem şimdiye dek basit ve kullanımı sezgisel olarak başarılı gözüküyor. Ovi Store’un uygulama pazaryerleri piyasasında güçlü bir oyuncu haline geleceği muhakkak ancak biz yine de ürün hakkında nihai fikrimizi tam olarak test etmeden vermeyelim.


Oyun arayanlar için seçenek Ovi’de çok

Bu arada diğer haberlere göre Nokia konum tabanlı mikro blog hizmeti Friend View için bir güncelleme yaparak uygulamayı arka planda çalıştırmayı mümkün hale getirdi. Güncelleme ayrıca ‘arkadaş uyarılarını ayarla’ adlı seçeneği ekleyerek arkadaşların ne kadar yakına gelince uyarı alacağını da tanımlamaya izin veriyor. Yeni versiyonda bazı hataların da kaldırıldığı belirtiliyor.

:: Nokia Ovi Store ile uygulama satışında yeni bir rekora imza atar mı?
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nokia Ovi Store’u Görücüye Çıkardı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nokia Ovi Store’u Görücüye Çıkardı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nokia Ovi Store’u Görücüye Çıkardı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "