Okunma

Nokia Ovi Suite Betaya Doğru…


20 Eylül 2009 Pazar 08:00
Nokia Ovi Suite Betaya Doğru…

Nokia, ürettiği mobil cihazların bilgisayarlar ile daha kolay bağlantı kurmasını sağlayan PC Suite yazılımını emekliye ayırmadan Ovi adını taşıyan yeni bir yazılımı duyurmuştu. Henüz beta sürecindeki bir uygulama olsa da güçlü özellikleri ve görsel arayüzü ile daha şimdiden birçok Nokia kullanıcısının ilk tercihi olan program final sürümüne artık çok yakın.


Yeni güncelleme beta adına yayınalan son paket olabilir.

 Nokia, güncelleme ile birlikte özellikle kullanıcıların bildirmiş olduğu hataların tamamının giderilmiş olduğu ısrarla vurgulanıyor. Ayrıca fotoğraf senkronizasyonu esnasındaki aksaklıklar artık tarihe karışmış durumda. Daha az sistem kaynağı tüketen güncelleme ile Ovi Suite çok daha stabil bir yapıya kavuşmuş duurmda.

Nokia’nın Ovi Suite 2.0 için hazırladığı Beta Labs sayfasını buradan ziyaret edebilir ve yeni sürümü indirebilirsiniz.

:: Ovi Suite’i beğeniyor musunuz?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nokia Ovi Suite Betaya Doğru… konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nokia Ovi Suite Betaya Doğru… ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nokia Ovi Suite Betaya Doğru… ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "