Okunma

Nokia Türkiye’ye Yeni Genel Müdür


28 Nisan 2014 Pazartesi 10:30
Nokia Türkiye’ye Yeni Genel Müdür

Nokia Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi Pazarlama Direktörlüğü görevinden Nokia Türkiye Genel Müdürlüğü görevine atanan Sertaç Şener: “Türkiye’nin ve dünyanın en sevilen markalarından olan Nokia’da çalışmak benim için gurur kaynağı. Nokia X Serisi’nin lansmanını yeni yapmış, Nokia Lumia ve Nokia Asha serilerimizle büyümeye devam ederken, yeni görevimde de ekip arkadaşlarımla birlikte önemli işlere imza atacağımıza inanıyorum. Nokia Türkiye olarak, bir milyar Nokia kullanıcısını daha birbirine bağlamak için üstümüze düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacağız” dedi.

Sertaç Şener kimdir?

Sertaç Şener, 1999’da Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi bölümünden mezun oldu. Mobil iletişim sektöründe yaklaşık 15 senelik bir deneyime sahip olan Sertaç Şener, 2000-2010 seneleri arasında Nokia’da yerel ve bölgesel pozisyonlarda pazarlama ve satış alanlarında görev yaptı.

2010-2011 senelerinde Avea’da Ortaklık Yönetimi Direktörlüğü yapan Şener, Avea’da Terminal Yönetimi ve Marka İşbirlikleri stratejilerini ve ekiplerini yönetti. Nokia’ya 2011 senesinde yeniden katılan Sertaç Şener, Türkiye’de Nokia Lumia markasının lansmanını gerçekleştirdi.

Ekim 2013 itibarıyla aralarında Polonya, Türkiye, Romanya, Macaristan, Bulgaristan’ın da bulunduğu 17 ülke pazarından oluşan Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi Pazarlama Direktörlüğü görevine getirilen Sertaç Şener, 1 Mayıs 2014 tarihi itibariyle ise Nokia Türkiye Genel Müdürü olarak görevini sürdürecek.

:: Nokia’dan beklentileriniz nelerdir?
yazarAli Aydoğdu

Yıllardır SDN Forum'da yöneticilik yapan Ali, artık teknoloji dünyasındaki son dakika gelişmeleriyle de sizlerle olacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 yorum - “Nokia Türkiye’ye Yeni Genel Müdür”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Almış olduğum Nokia 6 şarj almıyor servise verdim telefon hiç bir yerde çekmiyor servis bana diyor ki sorun hattadir bu hat başka telefonda çalışıyor acaba neden

 2. SDN Okuru dedi ki:

  FİRMA AYRICA SAĞLIK ÜRÜNLERİNDE DE KENDİSİNİ ASTI AMAÇLARI HEM GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ HEM DE MOBİL İLETİŞİM SEKTÖRÜNE ODAKLANMAK SİTESİ BAŞTAN KURULDU NOKİA İFLAS ETMEDİ

 3. SDN Okuru dedi ki:

  amınıza koyum hepınızın

 4. SDN Okuru dedi ki:

  neden nokia x 200 tl degilde 500 tl yurt dısında 99 euro bize neden pahalı satıyosunuz ve diger urunlerinizde cok pahalıya satıyorsunuz.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Nokia ”Connecting People” yazısı tarih oldu Microsoft elinde bir güzel oynatıp amacına güzel bir ulaştı. Nokia ”The End”

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Malesef bayanlar bu konuda basarisiz. Cok ezberciler. Ileri goruslu degiller.

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Çiçek Hanım istifa mı etti yoksa görevden mi alındı orası muamma NOKIA ismi değişiyor mu ya da ne kadar daha devam edecek.

" Nokia Türkiye’ye Yeni Genel Müdür konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nokia Türkiye’ye Yeni Genel Müdür ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nokia Türkiye’ye Yeni Genel Müdür ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "