Okunma

Nokia Ve Turkcell’den Yeni Kampanya


29 Aralık 2010 Çarşamba 14:20
Nokia Ve Turkcell’den Yeni Kampanya

Nokia, operatör firması Turkcell işbirliğiyle yeni bir kampanya başlattı. Firmanın, Nokia’nın Mesajlaşma Servisi adını verdiği sistem kişisel ve kurumsal e-postalara ulaşım tek ekrandan ve kolayca yönetilmesini sağlıyor.

Telefon firmasının E5 modeli ile Facebook ve Twitter gibi popüler sosyal ağları izlemek ve yönetmek daha kolay olacak. Kampanya kapsamında E5 modelini Turkcell kontratlı olarak almak mümkün.

Nokia Mesajlaşma Servisi ile, Ovi Chat, Messenger, Yahoo Messenger, Gtalk gibi farklı chat (anında mesajlaşma) hesaplarını ana ekranda aynı anda yönetmek mümkün.

 

 

Hangi Özellikleri İçerecek?

Dileyen kullanıcılar, 10 e-posta hesabını bu servise bağlayabiliyor ve “Push e-mail” özelliği sayesinde e-posta hesaplarına gelen her yeni mesajı anında görebiliyorlar.

Nokia Mesajlaşma Servisi, e-posta ve chat hesaplarını mobil hale getiriyor. Kullanıcılar, Nokia cihazı üzerinden e-posta ve chat hesaplarını kolayca kurabiliyor ve bu hesapları aynı uygulama üzerinden diledikleri gibi kullanabiliyorlar.

Nokia E5’e ek olarak, Nokia E72 de Mesajlaşma Servisi’ni destekliyor. Çok sayıda işlevi ve rahat kullanımıyla mobil pazarın ihtiyaçlarını kusursuz bir biçimde karşılayan Nokia E72 de chat (anında mesajlaşma), iş ve kişisel e-posta imkanı sağlıyor.

:: Nokia’nın bu yeni kampanyası size cazip geldi mi?

 

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nokia Ve Turkcell’den Yeni Kampanya konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nokia Ve Turkcell’den Yeni Kampanya ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nokia Ve Turkcell’den Yeni Kampanya ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "