Okunma

Nokia Widget Yarışması Büyük İlgi Gördü


07 Ağustos 2009 Cuma 12:19
Nokia Widget Yarışması Büyük İlgi Gördü

Nokia Türkiye’nin, Nokia N97‘de kullanılabilecek widget’ların yerelleştirilmesi kapsamında Türkiye’de başlattığı “Widget Fikir Yarışması” sonuçlandı. Yarışmaya katılan yaratıcı düşünürler birer widget fikri hayal ederek kendileri, arkadaşları veya aileleri için Nokia N97‘de bulunmasını istedikleri bir içerik, uygulama ya da widget fikriyle yarışmaya katıldı. İlginin büyük olduğu yarışmaya 4500’e yakın fikir gönderildi.

Binlerce widget fikrinin arasından seçilen en iyi beş fikrin sahibi ise www.nokia.com.tr/n97yasandigiandainternette adresinde duyuruldu.

 

4500’e yakın fikir arasında yapılan seçim sonucunda İbrahim Oktay “TV rehberi”, Refik Ağraş “Kelime Dağarcığı”, Selim Atalay “Küresel Isınmaya Karşı Püf Noktaları”, Esra Kıran, “İş ilanları” ve Fehmi Yavşan “Açık Artırma ve E-alışveriş” widget fikirleriyle ödül olarak birer Nokia N97 almaya hak kazandılar.

:: Nokia N97 sizce nasıl bir telefon?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Nokia Widget Yarışması Büyük İlgi Gördü”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Vay be çokda komplex fikirler değil aslında 🙂 Düşünülebilirdi Tebrikler…

  2. SDN Okuru dedi ki:

    1. Olan fikri (tv rehberi) bende yazdım ama kazanamadım nasıl olur böyle bir durum anlamıyorun neye göre bu arkadaşı seçtiler nokia nın bir açıklama yapması gerekir bence

" Nokia Widget Yarışması Büyük İlgi Gördü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nokia Widget Yarışması Büyük İlgi Gördü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nokia Widget Yarışması Büyük İlgi Gördü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "