Okunma

Nokia’dan Ücretsiz Ovi Servisi


18 Temmuz 2009 Cumartesi 08:48
Nokia’dan Ücretsiz Ovi Servisi

Nokia, geçtiğimiz yıl Ağustos ayında hizmete sunduğu dosya depolama servisi “Files on Ovi” yi ücretsiz hale getirdi. Ovi entegrasyonu sağlandıktan sonra popülaritesi git gide yükselen servisi mobil cihazınız ile yahut bilgisayarınıza yükleyebileceğiniz küçük bir araçla kullanabiliyorsunuz.

Öncesinde ücretli olarak sunulan arama, pdf, doc gibi ofis uzantıları görüntüleyebilme, birçok dosya formatını tanıyabilme gibi özellikler artık hiçbir kısıtlama olmaksızın herkes için ücretsiz sunulacak. Ayrıca aylık ve süre kısıtsız kotalı olan paketler (aylık 10GB 6,99€, süre kısıtsız 10GB 49,99€, aylık 30GB 12,99€, süre kısıtsız 30GB 99,99€) de artık tek bir çatı altında toplanmış ve her kullanıcıya 10GB boyutunda bir alan ayrılmış.


Files on Ovi’yi Ovi hesabınızla kullanıyorsunuz ve ilk girişte hesabınızı giriş yaparak aktifleştirmeniz gerekiyor.

Bu servis ile birlikte son derece güçlü bir mobil dünya haline gelen Ovi, bakalım daha ne gibi yenilikleri Nokia kullanıcılarına getirecek.

:: Aktif bir OVI kullanıcısı mısnız?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Nokia’dan Ücretsiz Ovi Servisi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    güzel bir alternatif

" Nokia’dan Ücretsiz Ovi Servisi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nokia’dan Ücretsiz Ovi Servisi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nokia’dan Ücretsiz Ovi Servisi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "