Okunma

Nokia’lara Ekstra Güç!


29 Eylül 2009 Salı 10:59
Nokia’lara Ekstra Güç!

Nokia, yayınladığı bir duyuru ile mobil cihazlarına ekstra güç sağlayacak iki yeni ürününü tanıttı. Bu iki yeni ürün, mobil cihazınızı şarj etme olanağının bulunmadığı durumlarda şarj sıkıntısını ortadan kaldırıyor.

DC–11 ve DC–8 model numaralı ürünler genel çerçeveleriyle aynı nitelikte olsalar da boyut ve kapasite olarak farklı özellikler taşıyorlar. DC–11 şarj edilebilir bir yedek güç birimi olarak dikkat çekiyor. Standart bir Nokia şarj aleti ile doldurulabilen ürün, micro USB ve 2mm Nokia şarj yuvalarına sahip cihazları şarj edebiliyor. 1500mAh kapasiteli Li-ion bataryası ile uzun süreli şarj olanağı tanıyan cihaz oldukça da hızlı.

Bir diğer model olan DC–8 ise biraz daha farklı bir platform olarak dikkat çekiyor. Üzerinde standart bir AA pil yuvasına bulunan ürün, buradan her zaman cihazınıza yedek güç sağlamanıza olanak tanıyor.

DC–11 Modelinin Tasarımı ve Detayları Şu Şekilde;
1.
Güç düğmesi
2.
Durum Işığı
3.
2.0 mm DC-11 şarj bağlantısı
4.
micro USB şarj etme yuvası
5.
2.0 mm şarj etme yuvası

Tüm Nokia kullanıcıları tarafından çok sevileceğini düşünülen ürünlerin fiyatlarına dair bir açıklamaysa henüz mevcut değil.

:: Böyle bir ürünü kullanır mısınız?

Normal
0
21

false
false
false

MicrosoftInternetExplorer4

Tüm Nokia kullanıcıları tarafından çok sevileceğini
düşünülen ürünlerin fiyatlarına dair bir açıklamaysa henüz mevcut değil.
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nokia’lara Ekstra Güç! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nokia’lara Ekstra Güç! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nokia’lara Ekstra Güç! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "