Okunma

Nokia’nın 1 Milyon Barajını Aşan Ovi Servisi


11 Ağustos 2009 Salı 16:00
Nokia’nın 1 Milyon Barajını Aşan Ovi Servisi

Yayınlanmasının üstünden sadece 6 ay geçmesine karşın, 1 milyon seviyelerini geride bırakan Ovi Mail servisi hakkında Nokia bugün bir açıklama yaptı. Buna göre Ovi Mail hesaplarının 650 bini mobil cihazlardan oluşturulmuş durumda. Yahoo Mail’in 285 milyon, Gmail’in ise 146 milyon hesabı bulunduğunu düşününce Ovi Mail’in ne derece önemli bir iş yaptığı ortada.


20 dil destekli servis 180’den fazla ülkede aktif olarak kullanılıyor.

Hem bilgisayarda hem de tüm mobil cihazlarda sezgisel olarak kolay yönetilebilen bir mobil e-posta servisi niteliklerini taşıyan Ovi Mail, özellikle Symbian’lı mobil cihazlar için önemli bir avantaj. Nokia Messaging gibi bir çok mobil Nokia servisiyle de entegre edilen Ovi Mail başlı başına bir mobil platform olma yolunda önemli mesafe katetti.

:: Ovi Mail hesabınız var mı?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nokia’nın 1 Milyon Barajını Aşan Ovi Servisi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nokia’nın 1 Milyon Barajını Aşan Ovi Servisi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nokia’nın 1 Milyon Barajını Aşan Ovi Servisi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "