Okunma

Nokia’nın Çevre Dostu Servisi Yenilendi


02 Eylül 2009 Çarşamba 07:32
Nokia’nın Çevre Dostu Servisi Yenilendi

Nokia Beta Labs tarafından geliştirilen “Green Explorer”, gerçekleştirmek istediğiniz etkinliklerde, maliyetlerinizi düşürerek doğayı koruma amacı güden bir web servisi. “Green Explorer” takımı yaptığı bir duyuru ile servisi güncellediklerini duyurdu. Hem görsel olarak hem de işlevsel yenilikler içeren servis, özellikle Ovi esintileri taşıyan yeni arayüzü ile dikkat çekiyor.

Elbette ki sadece Ovi görünüşü değil değişenler bunun yanı sıra “Green Explorer” Ovi servisleri ile de uyumlu hale getirilmiş. Bu sayede Ovi hesabınız ile “Green Explorer”ı ilişkili hale getirebiliyorsunuz.

Adresi de Ovi olarak değişen servis yeni kategorilere kavuşmuş ve öneri seçeneği tümüyle yenilenmiş. Artık daha etkin bir şekilde kullanılmaya başlanacağı belirtilen Nokia’nın bu web uygulaması, yeni mobil cihazlar ile de ilerleyen günlerde bütünleşik olarak sunulmaya başlanacak.

:: Green Explorer ile ilgili fikirlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin: Green Explorer Ovi
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nokia’nın Çevre Dostu Servisi Yenilendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nokia’nın Çevre Dostu Servisi Yenilendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nokia’nın Çevre Dostu Servisi Yenilendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "