Okunma

Nook Tabletlerin Fiyatı Düşüyor


04 Kasım 2012 Pazar 20:29
Nook Tabletlerin Fiyatı Düşüyor

Apple‘ın iPad mini‘yi piyasaya sürmesiyle birlikte okuyucu ve tablet piyasasını da bir hayli etkiledi. Apple‘ın iPad mini ile birliikte 7inç boyutundaki pek çok tablete rakip olması ile birlikte, tablet okuyucu piyasaları da etkilendi.

Aynı zamanda yurtdışında noel sezonunun da yaklaşıyor olması sebebiyle, Barnes & Noble, Nook Color ve Nook Tablet’lerin fiyatların da indirime gitti.

Nook HD ve HD+ modelerini de 8 Kasım tarihinde piyasaya sürecek olan Barnes & Noble, Nook Color ve Nook Tablet’lerin fiyatlarını 10 ile 20 dolar arasında indirecek ve satışlarını arttırmaya çalışacak.

:: Nook Tabletlerin Fiyatı Düşüyor
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Nook Tabletlerin Fiyatı Düşüyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    var var

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Türkiye inecekler var mı ?

" Nook Tabletlerin Fiyatı Düşüyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nook Tabletlerin Fiyatı Düşüyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nook Tabletlerin Fiyatı Düşüyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "