Okunma

Norveç’in Gözü Microsoft’ta


09 Mart 2008 Pazar 22:00
Norveç’in Gözü Microsoft’ta
Microsoft‘un yazılım piyasasındaki hakimiyeti gittiği her yerde, kendisi iyi niyetli bile olsa, soruşturmalardan kurtulmasını sağlamıyor. Neye niyet neye kısmet, diyen hukukçular da rekabetin korunumu ve diğer konuları gündeme getirerek Microsoft’u didik didik ediyorlar. En son satın alma haberini Norveçli Fast Search & Transfer ile ilgili yaptığımız Microsoft için, Norveç Rekabet Kurulu da bir araştırma başlattı. 25 Şubat‘ta başlayan araştırma 3 Nisan tarihinde verilecek hükümle son bulacak. Bu tekel karşıtı araştırmanın ne zaman son bulacağını ve sonucunu merakla bekliyoruz.

SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

" Norveç’in Gözü Microsoft’ta konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Norveç’in Gözü Microsoft’ta ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Norveç’in Gözü Microsoft’ta ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "