NVIDIA 3D Vision Pro Duyuruldu!


28 Temmuz 2010 Çarşamba 08:30
NVIDIA 3D Vision Pro Duyuruldu!

NVIDIA bugün itibariyle, karmaşık 3D tasarımlarla çalışan mühendisler, tasarımcılar, mimarlar ve hesaplama kullanan kimyacılara işlerini daha detaylı olarak görme olanağı vererek çalışmalarını güçlendirecek yeni bir stereoskopik çözüm olan NVIDIA® 3D Vision™ Pro ürününü duyurdu.

3D Vision Pro çözümleri, LCD paneller için destek sağlayarak gerçek stereo 3D’yi masaüstüne getiriyor ve video duvarları ve birlikte çalışılan sanal ortamlar (collaborative virtual environments -CAVE) gibi geniş ölçekli görüntüleme ortamları için zengin, güvenilir bir 3D görüntüleme deneyimi sağlamak için pratik bir yol sunuyor.

3D Vision Pro çözümleri, aktif obtüratör gözlükleri ve yenilikçi bir radyo frekans (RF) iletişim sistemini çözüme dahil ederek en yüksek kalitede stereoskopik deneyim sunar ve geniş kullanım olanaklarını destekler:

• Kullanıcılar, Quadro ile güçlendirilmiş masaüstü ve mobil iş istasyonlarında LCD panellerde 3D deneyimi yaşayabilirler
• Küçük gruplar, tek veya çok sayıda projektörde 3D görüntüleyebilirler
• Daha büyük gruplar ise, sunum duvarlarında veya NVIDIA Ölçeklenebilir Görüntüleme Çözümleri (SVS) ile yönetilen sinemalarda 3D deneyimi yaşayabilirler

3D Vision™ Pro hatların karışması, kör noktalar veya çoklu sistemlerde karşılaşılan diğer iletim sorunları olmaksızın 45 metre mesafeye kadar uzun bağlantılara olanak verir. Bir profesyonel stereoskopik çözüm olarak, durum bilgisi daha etkin bir bilgi teknolojileri yönetimi için gözlüklerden geri ana sisteme iletilir.

NVIDIA 3D Vision™ Pro stereoskopik çözümlerin ana özellikleri şunlar:

• En yüksek kalitede doku detayı ve metini kesintisiz gerçek görüntüyle sunan aktif obtüratör gözlük teknolojisi
• 20 saat kesintisiz çalışmaya olanak veren yeniden şarj edilebilen piller
• Geniş aralıkta panel ve projektör desteği
• Geniş bir aralıkta profesyonel uygulama desteği

Fiyatlandırma ve Temin Etme

NVIDIA 3D Vision™ Pro stereoskopik çözümler Ekim ayında doğrudan NVIDIA’dan ve PNY Technologies gibi satıcılardan gözlükler için $349 MSRP (USD) ve verici göbeği için $399 (USD) fiyatlarla temin edilebilir. NVIDIA 3D Vision Pro hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.nvidia.com/object/3d-vision-professional-users.html adresini ziyaret edin.

Grafik profesyonelleri, 3D Vision Pro stereoskopik çözümlerini SIGGRAPH 2010 kapsamında 27-29 Temmuz 2010 tarihlerinde Los Angeles Kongre Merkezi Güney Salonu’nda 717 No’lu NVIDIA standında görebilirler. Daha fazla bilgi için www.nvidia.com/quadro adresini ziyaret edin. NVIDIA Quadro’yu YouTube’da ve Twitter’da takip edin: @NVIDIAQuadro.

:: NVIDIA 3D Vision Pro çözümlerini nasıl buldunuz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" NVIDIA 3D Vision Pro Duyuruldu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere NVIDIA 3D Vision Pro Duyuruldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda NVIDIA 3D Vision Pro Duyuruldu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
  2. 2 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
  3. 3 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?
  4. 4 Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme
  5. 5 Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik! Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik!
  6. 6 Huawei Mate 40 serisi tanıtıldı! İşte detaylar Huawei Mate 40 serisi tanıtıldı! İşte detaylar
  7. 7 En efsane telefon bu! Lenovo Legion Pro inceleme En efsane telefon bu! Lenovo Legion Pro inceleme
  8. 8 Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk
  9. 9 Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor! Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor!
  10. 10 Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı! Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı!