Okunma

GeForce 185.85 Sürücüleri Yayınlandı


08 Mayıs 2009 Cuma 07:09
GeForce 185.85 Sürücüleri Yayınlandı

Nvidia, hem GeForce ekran kartları hem de ION platformu için yeni sürücüleri bir arada yayınladı: GeForce sürücü derlemesinin 185.85 sürümünde aslında 185.81 beta’dan bir fark yok. Sadece Windows sürücü onayı almış durumdalar.


Her ne kadar piyasa sürülen hali böyle olmayacaksa da
yeni sürücü paketlerinde Nvidia ION platformu için destek var.

Yeni sürücülerdeki en büyük gelişme, Windows 7 için resmi destek gelmesi ve kullanıcıların OpenGL 3.0 ve CUDA 2.2 desteğine kavuşması olarak özetlenebilir. Aynı zamanda birçok oyunda özellikle antialiasing açıkken performans artışı yaşandığı belirtiliyor.

İndirin

:: Windows XP 32 bit
:: Windows XP 64 bit
:: Windows 7 32 bit
:: Windows 7 64 bit
:: Windows Vista 32 bit
:: Windows Vista 64 bit

:: Nvidia CUDA güncellemesiyle daha hızlı video sıkıştırabilecek misiniz?

Bilgi için: Nvidia
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" GeForce 185.85 Sürücüleri Yayınlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere GeForce 185.85 Sürücüleri Yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda GeForce 185.85 Sürücüleri Yayınlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "