Okunma

Nvidia Sürücülerinizi Güncelleyin


18 Şubat 2009 Çarşamba 15:29
Nvidia Sürücülerinizi Güncelleyin

Nvidia, GeForce 6, 7, 8, 9 ve 200 serisi masaüstü ekran kartları için yeni nvidia ForceWare 182.06 WHQL sürücüsünü yayınladı. F.E.A.R. 2: Project Origin oyunundan tam randıman almak için tavsiye edilen sürücü, Fallout 3, Half-Life 2, Left 4 Dead ve Race Driver: GRID oyunlarında da %11’e varan performans artışları sağlıyor.

Direkt İndirme Bağlantıları

GeForce 8 ve üstü kartlarda, OpenGL 3.0 için tam destek sunan sürücü, PhysX System Software yazılımının 9.09.0203 sürümünü de otomatik olarak kuruyor. Çeşitli hataları da düzelten nvidia ForceWare 182.06 WHQL sürücüsünü uygun işletim sistemi için aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz:

:: nvidia ForceWare 182.06 sürücüsünü Windows XP 32 bit için indirin.

:: nvidia ForceWare 182.06 sürücüsünü Windows XP 64 bit için indirin.

:: nvidia ForceWare 182.06 sürücüsünü Windows Vista 32 bit için indirin.

:: nvidia ForceWare 182.06 sürücüsünü Windows Vista 64 bit için indirin.

:: Yeni sürücüler performansınızı artırdı mı?

Bilgi İçin : Nvidia
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nvidia Sürücülerinizi Güncelleyin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nvidia Sürücülerinizi Güncelleyin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nvidia Sürücülerinizi Güncelleyin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "