Okunma

NVIDIA GeForce GT430 Ortaya Çıktı


05 Ekim 2010 Salı 06:35
NVIDIA GeForce GT430 Ortaya Çıktı

Artık iyice yaşlanmış olan GeForce GT250 ekran kartlarının yerini alacak yeni nesil Fermi tabanlı giriş seviyesi modeller hakkında bilgiler sızmaya başladı. (NVIDIA’nın Geleceği: Kepler ve Maxwell)

Kartın satışa sunulacağı mecralardan biri olacak olan Best Buy’daki bazı çalışanlar, 10 Ekim tarihinden önce piyasaya sürülmeyecek olan kartları bir hata sonucu raflara yerleştirdiler.

 

Raflarda görülen GT430’lar Galaxy markasını taşıyor

 

Teknik Detaylar

NVIDIA GeForce GT430 adlı Fermi tabanlı giriş seviyesi kartlar hakkında elde edilen bilgiler arasında 96 adet stream işlemciye, 700 MHz çekirdek ve 1600 MHz bellek frekansına ve 128-bit bellek arayüzüne sahip olacağı bulunuyor.

Raflara yerleştirilen ürünlerden çekilen fotoğraflarda kartın 1 GB GDDR3 belleğe sahip olacağı da açıkça görülüyor.

:: GT430’un performansı AMD’nin giriş seviyesi modellerini geçebilir mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" NVIDIA GeForce GT430 Ortaya Çıktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere NVIDIA GeForce GT430 Ortaya Çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda NVIDIA GeForce GT430 Ortaya Çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "