Okunma

NVIDIA’dan Oyunculara Özel Site


16 Kasım 2010 Salı 04:30
NVIDIA’dan Oyunculara Özel Site

NVIDIA son dönemde oyunculardan çok profesyonel grafik ve süper bilgisayar teknolojileri üzerine yoğunlaşan ve özellikle Fermi mimarisinin bu yönünü ortaya çıkaran bir yol izliyor.

Bu yoldaki başarıdan gelecek olan gelirin daha yüksek olacağını bilen NVIDIA, oyunculara da sırtını dönmeyi düşünmüyor. (GeForce GTX 570 de Yolda)

 

GeForce.com halen beta aşamasında

 

GeForce.com

GeForce GTX 580 ile piyasadaki en güçlü DirectX 11 destekli kartın sahibi olan NVIDIA şimdi de oyunculara özel yeni bir site açtı.

GeForce.com adlı sitede NVIDIA’nın GeForce serisi modelleri hakkında detaylı bilgilerden sürücülere, yeni çıkan oyunlar hakkında bilgilerden bu oyunlarda hangi kartla hangi ayarların yapılması gerektiğine kadar çok çeşitli bilgiler yer alıyor.

:: GeForce.com sitesini faydalı buldunuz mu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" NVIDIA’dan Oyunculara Özel Site konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere NVIDIA’dan Oyunculara Özel Site ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda NVIDIA’dan Oyunculara Özel Site ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "