Okunma

Nvidia’nın Kadrosu Büyüyor


25 Kasım 2008 Salı 22:43
Nvidia’nın Kadrosu Büyüyor

Grafik devi Nvidia, Türkiye’deki varlığını perçinlemek için önemli bir atılım yaptı. Nvidia’da Türkiye Ürün Tanıtım ve Halkla İlişkiler Müdürü olarak Nusret Erturan ve Satış Ortakları (PartnerForce) Proje Müdürü olarak da Deniz Aksoy atandı. Daha önceden ülkemizde çalışmakta olan Nvidia Satış Müdürü Onur Con ile başlayan ekip bu şekilde oldukça genişlemiş şekilde yoluna devam edecek. Nusret Erturan, bilişim basınını takip edenler tarafından hatırlanacak bir isim. Kendisi bu görevden önce PCNet dergisinde editörlük görevini sürdürüyordu.

:: Nvidia’yı ülkemizde daha etkin şekilde görecek miyiz?

Bilgi için: Nvidia
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nvidia’nın Kadrosu Büyüyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nvidia’nın Kadrosu Büyüyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nvidia’nın Kadrosu Büyüyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "