Okunma

Nvidia, Windows 8 Geliştirici Programını Başlattı


14 Eylül 2011 Çarşamba 08:29
Nvidia, Windows 8 Geliştirici Programını Başlattı

Dört NVIDIA işlemci modelinin hepsi de Windows 8’i destekleyecek. NVIDIA’nın gelecek nesil dört çekirdekli, kod adı Kal-El olan Tegra işlemcisi, GeForce GPU’lar, Quadro® GPU’lar ve Tesla® GPU’lar yeni işletim sistemiyle tam uyumlu olacak.    

Windows 8 Geliştirici Programı, geliştiricilere ARM ve x86 tabanlı çözümler üzerinde çalışmak üzere tasarlanan yazılımlar için destek ve kaynakların yanı sıra en son haberlere erişim, eğitim ve bilgilendirme sağlayacak.

Geliştiriciler, NVIDIA Windows 8 Geliştirici Programına http://developer.nvidia.com/windows-8 adresinden kayıt yaptırabiliyorlar.

:: Nvidia’nın geliştiriciler programından ne gibi yenilikler bekliyorsunuz?
yazarHakan Kilyusufoğlu

Yazdığı haberlerdeki olayları farklı bakış açılarından sunmayı seven yazar, SDN’nin yazı işleri müdürü olarak çalışmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nvidia, Windows 8 Geliştirici Programını Başlattı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nvidia, Windows 8 Geliştirici Programını Başlattı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nvidia, Windows 8 Geliştirici Programını Başlattı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "