Okunma

Nvidia Yeni Quadro Grafik Kartları


06 Ekim 2010 Çarşamba 11:45
Nvidia Yeni Quadro Grafik Kartları

Ekran kartı markası Nvidia, grafik sektörü için yeni ürünlerini tanıttı. 192 CUDA işlemci çekirdekli orta boy Quadro 2000 ve 96 CUDA işlemci çekirdekli giriş seviyesi Quadro 600 artık sektörün her kesimine büyük bir buluş olan Fermi mimarisinin hesaplamaya dayalı görüntüleme olanaklarını getiriyor.

 

 

Daha Fazla Performans

Quadro 2000, bir önceki Quadro orta boy çözüme göre 1.5 kat daha fazla performans sunar ve SolidWorks ve Autodesk 3ds Max gibi önde gelen CAD ve DCC uygulamalarında önemli ölçüde daha yüksek performans sağlamak üzere NVIDIA Scalable Geometry Engine (ölçeklenebilir geometri motoru) teknolojisini kullanıyor.

:: Grafik işlemleri için hangi ekran kartı modelini tercih ediyorsunuz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nvidia Yeni Quadro Grafik Kartları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nvidia Yeni Quadro Grafik Kartları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nvidia Yeni Quadro Grafik Kartları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "