Okunma

Nvidia’nın Başı Büyük Dertte


06 Mart 2010 Cumartesi 18:29
Nvidia’nın Başı Büyük Dertte

Nvidia’nın bir süre önce piyasaya sürdüğü 196.75 kodlu sürücü, firmanın başını çok ağrıtıyor. İlgili sürücüyü yükleyen kullanıcılar, şikayet üstüne şikayet de bulunuyor.

 

Bu şikayetlerin en hafifi, 196.75 vasıtasıyla yapılan ayarlar sonrasında, kartta meydana gelen aşırı ısınma vakası ve performans düşümü. Fakat, yazılımı yükledikten sonra ekran yongasına aşırı yük bindiğini ve yanma vakalarının gerçekleştiğini bildiren kullanıcılar da az değil. Nvidia’nın, olaya en kısa zamanda bir açıklama getireceğine eminiz.

:: 196.75 sürücüsünü yüklediniz mi? Yüklediyseniz bir sorunla karşılaştınız mı?

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nvidia’nın Başı Büyük Dertte konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nvidia’nın Başı Büyük Dertte ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nvidia’nın Başı Büyük Dertte ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "