Okunma

Nvidia’nın Yeni İsimleri Doğrulandı


04 Ocak 2009 Pazar 09:24
Nvidia’nın Yeni İsimleri Doğrulandı

Nvidia, yeni yıla sürprizlerle başladı. Kartların yeniden isimlendirilmesi 2008’in sonundaki önemli konulardan birisiydi ve görünüşe göre bu gerçek oldu. Artık AMD‘nin HD 4000 serisi altında ezilmeye başlayan GeForce 9000 serisi kartlardan stoklarda gereğinden fazla olmuş olacak ki, yeni bir etiketle bu ürünler bir şekilde eritilmeye çalışılıyor.  Bu yöndeki haberleri destekleyen, hatta tamamen kanıtlayan bir haber de Almanya’dan geldi. Bir MediaMarktGeForce 9400 ve 9500 kataloğunda yer alan hazır sistemlerde, “yeni” Nvidia kartları görmek mümkün. Bu kartlar aslında olarak piyasada boy gösteriyorlardı.

G 100

GT 120

GT 130

 

:: Nvidia stoğu bu şekilde erir mi?
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nvidia’nın Yeni İsimleri Doğrulandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nvidia’nın Yeni İsimleri Doğrulandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nvidia’nın Yeni İsimleri Doğrulandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "