Okunma

O Sadece Bir Telefon!


14 Haziran 2009 Pazar 06:05
O Sadece Bir Telefon!

Her geçen gün iPhone için yeni oyunların çıkması ve bu yapımların büyük ilgi görmesi PSP’nin tahtının artık o kadar sağlam olmadığı şeklinde yorumların yapılmasına yol açmıştı. Özellikle, bu durumun PSP Go satışlarını olumsuz yönde etkileyeceği söyleniyordu. Ancak görülen o ki Sony bu görüşte değil.

Sony Computer Entertainment America‘nın başındaki isim olan Jack Tretton, kendisiyle yapılan röportajda kendisine konu hakkında yöneltilen soruya ilginç bir cevap verdi. Tretton, “Sonuç olarak, baktığınızda iPhone sadece bir cep telefonu. PSP ise bir oyun konsolu. Eğer iPhone insanları oyun oynamaya yönlendiriyorsa bu benim işime gelir, çünkü ben bu insanlara PSP satabilirim.” şeklinde konuşarak iPhone’u kendilerine bir rakip olarak görmediklerini iyice vuruglamış oldu.

:: iPhone oyun konusunda PSP’ye rakip olabilir mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “O Sadece Bir Telefon!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    zaten psp ve iphone karşılaştırılmamalı bile adamın dediği gibi o sadece bi telefon

  2. SDN Okuru dedi ki:

    iPhone’dan korkmadığını bu şekilde açıklaması sadece ve sadece ne kadar korktuğunu fakat kuyruğu dik tuttuklarını gösterir bir açıklama…Yani durumun leyhlerine çevirilmiş hali…Günün birinde iPhone’a bütün oyunlar çıktığında, Psp sadece bir oyun konsolu olarak anıldığında yani; Psp’ye telefon özelliği gelirse hiç şaşırmam…Talihsiz bir açıklama olmuş…

" O Sadece Bir Telefon! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere O Sadece Bir Telefon! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda O Sadece Bir Telefon! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "