Okunma

Obama Facebook’a Karşı Uyardı


10 Eylül 2009 Perşembe 13:13
Obama Facebook’a Karşı Uyardı

Eğer aranızda ileride devlet yönetimine girip, milletvekili, bakan, başbakan hatta cumhurbaşkanı olmak isteyen varsa, bu yaşlarda Facebook sayfanıza eklediği ve yazdığı şeylere dikkat etsin, sonra başına büyük işler açılabilir. Bu uyarıyı yapan kişi ise ABD başkanı Barrack Obama.

Başkan olunca da her şey bitmiyor

Virgina eyaletinde bir okulu ziyaret eden Obama, bir öğrencinin başkan olmak için ne yapmak gerektiği sorusuna oldukça enteresan bir cevap verdi. Obama genç yaşlarda insanların YouTube, Facebook ve benzeri sitelere ekledikleri içeriğe dikkat etmeleri gerektiğini, yoksa ileride bu tip bir göreve gelmek istediklerinde bu içeriklerin bir şekilde ortaya çıkıp başa bela olduğunu belirtti. Sadece politikada değil başka bir iş yapmak istediklerinde de bu tip şeylerin yükselmeyi engelleyebileceği konusunda öğrencileri uyardı.

:: Obama’ya bu konuda katılıyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Obama Facebook’a Karşı Uyardı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    tamam, daha dikkatli olayim.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    tavsiyeye bak ya

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Dogru Diyor..

" Obama Facebook’a Karşı Uyardı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Obama Facebook’a Karşı Uyardı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Obama Facebook’a Karşı Uyardı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "