Okunma

Obama ve Palin Oyunlara Girdi


31 Ekim 2008 Cuma 06:37
Obama ve Palin Oyunlara Girdi

Açık dünyalı aksiyon oyunu Mercenaries 2: World in Flames, kasım ayındaki ilk ücretli indirilebilir içeriğinde yoğun siyasetin göbeğinden iki ismi; Barack Obama ve Sarah Palin‘i oynanabilir karakterler olarak oyunculara sunacak. Mercenaries 2’nin gündemi belirleyen haberlerden güç aldığını belirten Pandemic Studios‘tan Tom Stratton, böyle bir fırsatı kaçırmak istemediklerini belirtiyor. Bakalım oynanabilir Obama ve Palin, oyunculardan nasıl bir tepki alacak.

:: Oyunlarda başka hangi ünlü isimleri görmek isterdiniz?

Bilgi İçin : Mercenaries 2
Yazan : Erhan Kahraman
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Obama ve Palin Oyunlara Girdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Obama ve Palin Oyunlara Girdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Obama ve Palin Oyunlara Girdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "