Okunma

Obsidian’ın yeni RPG’si için günlük ödüller geliyor


12 Kasım 2016 Cumartesi 11:14
Obsidian’ın yeni RPG’si için günlük ödüller geliyor

Neverwinter Nights serisi ile adını duyuran, Star Wars: Knight of The Old Republic 2 ve Fallout: New Vegas ile yeniden çıkış yapan oyun yapımcısı Obsidian’ın merakla beklenen yeni RPG oyunu Tyranny henüz piyasaya çıkmışken, Obsidian bir de ödül programı duyurdu.

Her gün yeni bir ödül

Çok detaylı ve sürükleyici bir öyküye sahip olan, geniş içerikli bir RPG olan Tyranny’nin oyuncuları, hesaplarını dağıtımcı Paradox’a kayıt ettirmeleri halinde günlük yeni loot’lar kazanacaklar.

Oyunda, çok zengin bir envanter sistemi bulunuyor ve oyun içinde sürekli tüketilen sağlık şurupları, oklar, silahlar gibi nesneler bulunuyor. 

Oyun 10 Kasım’da piyasaya çıktı ve ilk izlenimler çok olumlu. Neredeyse her Obsidian oyununda olduğu gibi Tyranny’nin de büyük bir hit olması bekleniyor. 

Oyunun çıkış videosunu aşağıda izleyebilirsiniz:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=Sg0WsR3EnGg]

:: Sizce Tyranny büyük bir başarı yakalayabilir mi?
yazarTolga Deniz

Teknolojiyle iç içe yaşayan, dünyayı birlerin ve sıfırların arkasından gören ama yaşamdan da kopmayan, boş zamanlarında Los Angeles'ın altını üstüne getiren, bir gün yeniden Türkiye'ye dönme hayalini hep taze tutan kendi halinde bir insan.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Obsidian’ın yeni RPG’si için günlük ödüller geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Obsidian’ın yeni RPG’si için günlük ödüller geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Obsidian’ın yeni RPG’si için günlük ödüller geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "