Ödeal’ dan yeni BKM Express kampanyası


22 Mart 2017 Çarşamba 09:30
Ödeal’ dan yeni BKM Express kampanyası

Kampanya dahilinde müşterilerinden BKM Express kullanarak ödeme alan üye iş yerleri, 50 TL ve üzeri ödeme alacakları her bir müşteri için 25 TL ödül kazanacak.

Üye iş yeri sayısı 15 bini geçen Ödeal, 2016 yılının sonunda gerçekleştirdiği ve yoğun ilgi gören BKM Express kampanyasını tekrarlayarak üye iş yerlerine kazandırmaya devam ediyor.

Kampanya bir ay sürecek

16.04.2017 tarihine kadar, Ödeal uygulaması ile BKM Express kullanarak ödeme alan üye iş yerleri kampanya dahilinde 1.000 TL’ye kadar ödül kazanabilecek.

17-03/22/1-2-3-45.jpg

Cep telefonlarını mobil tahsilat aracına dönüştüren Ödeal’ın kazandıran kampanyası başladığı tarihten itibaren 1 ay sürecek. Bu süre içerisinde üye iş yerinin farklı müşterilerle yapabileceği işlemlerde müşteri adet sınırı bulunmayacak.

Kampanya, toplamda 800 adet ödeme alma işlemi ile sınırlandırılırken, kazanılan ödüller kampanya sona erdikten sonraki hafta içerisinde üye iş yerlerinin hesabına aktarılacak.

:: Ödeal kullanıyor musunuz ?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Ödeal’ dan yeni BKM Express kampanyası”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Oyun applerine güvenip mobil ödeme yoluyla faturana kazık yemeye inan sen; adamların sistemi BDDK lisanslı 3D Secure var, BKM ile ortaklaşa kampanya düzenliyorlar, uluslararası güvenlik standartları ***** sanırım ateşe inanıyorsun, marifet iltifata ***** anlamadan inanma zaten!

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Haci bundan bizim kazancimiz ne? Ben bu tur app lere henuz guvenmiyorum. Sanirim guvenmemeye de devam edecegim.

" Ödeal’ dan yeni BKM Express kampanyası konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ödeal’ dan yeni BKM Express kampanyası ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ödeal’ dan yeni BKM Express kampanyası ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "