Okunma

Ödeal İşyerim’den Büyük Başarı!


19 Nisan 2016 Salı 15:01
Ödeal İşyerim’den Büyük Başarı!

Cep telefonlarıyla banka kartı ve kredi kartıyla tahsilat yapılmasını sağlayan Ödeal İşyerim, istikrarlı şekilde büyümeye devam ediyor.

Özellikle sabit maliyetleri, ciro hedefleri, aylık kotalar gibi kriterler nedeniyle POS cihazı alamayan ya da almak istemeyen günlük işlem hacmi küçük işletmeler ve bireysel girişimlere kredi kartı ve banka kartıyla tahsilat imkanı sunan Ödeal İşyerim, 72 ilde 60’dan fazla sektörde hizmet veren 7.500’ü aşkın kullanıcıya ulaştı.

Kullanıcı sayısını her geçen gün artırmaya devam eden Ödeal İşyerim, 2015 son çeyrek rakamlarına göre 2016 ilk çeyrek sonunda üye işyeri sayısını %50, cirosunu ise %97 artırarak, istikrarlı büyümesini sürdürdü.

16-04/19/deal-1461078200.jpg

Türkiye’de mobil tahsilat uygulamaları alanında Türkiye’de büyük bir potansiyel olduğunu ifade eden Ödeal İşyerim Kurucusu Fevzi Güngör, “Ödeal İşyerim ile sunduğumuz mobil tahsilat hizmeti çok hızlı kabul gördü ve kullanıcı sayımızı artırmaya devam ediyoruz. Ödeal İşyerim olarak orta vadede finansal teknolojiler alanında bölgesel bir şirket haline gelmek için çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz. Bu doğrultuda 2016’da aylık 50 milyon TL hacme ulaşmayı, ürün ve hizmet çeşitliliğimizi artırmak adına çalışmalar da yürüteceğiz” dedi.

:: Ödeal İşyerim hizmetinden faydalanıyor musunuz?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Ödeal İşyerim’den Büyük Başarı!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Amaaannn

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Yüzümü satlığa çıkarsam ödeal dan faydalana bilirmiyim hocam. Bu gün kızılayda 2 polis önümden geçerken abartısız 10 kere yüzüme baktı sonra 1 dakika kadar düşündü sonra GBT yapmaya karar verdi. Bende anladımki bende monaliza gibi yüz var. Yarısı ben meleğim diyor öbür yarısı şeytanım. Polis çok haklı olarak karar vermekde zorlandı. Şaka bir tarafa görevini layıkıyla yapan tüm polislere yanlarından geçerken bir teşekkürü bir sağolunu bir hayır duasını esirgemeyelim. Polisimizin de moral motivasyona ihtiyacı olduğunu unutmayalım.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  ÖDE3ün1niAL bitti. ÖDEmiyorumALmıyorum da üstelik saygı da duymuyorum dahası tanımıyorum da dönemi başlatıryoruz.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Ödeal okey de nasıl yani şimdi uyuşturucu satıcılarıda bundan faydalanıyormu? Silah tüccarları da bu sistemi kullanabilirmi? Kayıt dışı gayri meşru koşturan durmak yok desturlu şahsiyetlerde bundan nasıl faydalanır bir açıklasaydınız. Ben olsam 7500 kullanıcıyı didik didik bir araştırıdım kimler kimler neler neler tahsil etmişler aca *****.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Ulan bu 7.500 adet müşterinin 500 nü ben sağladım zaten size bi teşekkür eder insan

" Ödeal İşyerim’den Büyük Başarı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ödeal İşyerim’den Büyük Başarı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ödeal İşyerim’den Büyük Başarı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "