Ödeal Kredi Kartına Taksit Dönemini Başlattı!


09 Kasım 2015 Pazartesi 09:29
Ödeal Kredi Kartına Taksit Dönemini Başlattı!

Esnaf, KOBİ ve bağımsız çalışanlara cep telefonlarından kredi kartı tahsilatı yapabilme imkanı sağlayan Ödeal İşyerim uygulaması, üye işyerlerine artık taksit seçeneği de sunuyor.

Akıllı cep telefonlarına indirilerek, cep telefonlarını birer POS cihazına çeviren, böylelikle esnaf, KOBİ ve bağımsız çalışanlara, herhangi bir sabit maliyete katlanmak zorunda kalmaksızın kredi kartı ile tahsilat yapma olanağı tanıyan Ödeal İşyerim, artık taksit seçeneği de sunuyor.

Ödeal İşyerim üyeleri ya da uygulamayı yeni indirecek işyerleri, 3 Kasım 2015 tarihi itibari ile sattıkları ürün ya da hizmetlerin bedelini 2-3-6 ya da 9 taksite bölebiliyorlar. Böylelikle, Ödeal İşyerim kullanarak, POS’ların neden olduğu aylık kotalar ve sabit maliyetlere katlanmak zorunda kalmayan küçük işletmeler, taksit avantajıyla da iş potansiyellerini artırıyorlar.

Ödeal İşyerim Nasıl Kullanılıyor?

Sistemi kullanmak son derece basit, akıllı telefonlardan App Store ya da Google Play’den ücretsiz olarak indirilen Ödeal İşyerim uygulaması, üyelik başvurusu yapılıp kabulünün hemen ardından kullanılabiliyor. Sabit POS maliyetlerine katlanmak istemeyen mikro işletmeler için ideal çözüm olan Ödeal İşyerim ile tahsilat basit birkaç adımla yapılabiliyor.

Tahsilatı tamamlamak için öncelikle işletme sahibinin uygulama ekranına müşterisinin telefon numarası, adı ve ürün / hizmet bedeli giriliyor. Tüketicinin kredi kartı bilgileri uygulama ekranına NFC, OCR veya elle giriş yoluyla tanıtılıyor. Daha sonra çıkan uygulama ekranına müşteri tarafından imza atılarak işlem tamamlanıyor.

:: Ödeal uygulamasını kullanıyor musunuz?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ödeal Kredi Kartına Taksit Dönemini Başlattı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ödeal Kredi Kartına Taksit Dönemini Başlattı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ödeal Kredi Kartına Taksit Dönemini Başlattı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi! MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi!
  2. 2 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
  3. 3 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
  4. 4 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!
  5. 5 Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık! Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık!
  6. 6 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi! 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi!
  7. 7 Rode NT-USB Mini inceleme! Rode NT-USB Mini inceleme!
  8. 8 PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk! PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk!
  9. 9 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!
  10. 10 Apple Watch Series 6 inceleme! Apple Watch Series 6 inceleme!