Okunma

Ödeme Hizmetlerinde Bir İlk


20 Temmuz 2009 Pazartesi 13:23
Ödeme Hizmetlerinde Bir İlk

Konuşma Tanıma Sistemi sayesinde Turkcell müşterileri, 8035 numarasını arayarak, müşteri temsilcisine bağlanmaksızın ve sadece konuşarak kendi hatlarına ya da sevdiklerine kredi kartı ile kontör yükleyebilecekler.

Sesli işlem sistemlerinin ödeme hizmetlerinde ilk kez kullanılmasını sağlayan sistem, 7 gün 24 saat hizmet verecek.

 

Turkcell müşterilerinin mevcutta kullandığı, 8035 hattı ile aboneler müşteri temsilcisine bağlanarak kendi hatlarına veya istedikleri telefon hattına, kredi kartı ile kontör yükleyebiliyorlar. Konuşma tanıma ile Turkcell müşterileri, 8035’i aradığında mesaj ile yönlendirilerek. Müşteri temsilcisine bağlanmadan, konuşarak işlemlerini daha hızlı bir şekilde yapabilecekler. Uygulama için herhangi bir ücretlendirme alınmayacak.

:: Bu servisi kullanmayı düşünür müsünüz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ödeme Hizmetlerinde Bir İlk konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ödeme Hizmetlerinde Bir İlk ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ödeme Hizmetlerinde Bir İlk ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "