Okunma

ODTÜ’de Kampüs Gelişim Günleri Başlıyor


04 Şubat 2015 Çarşamba 06:01
ODTÜ’de Kampüs Gelişim Günleri Başlıyor

IEEE ODTÜ Öğrenci Kolu tarafından her sene Mart ayında düzenlenen ve bu sene de 2-3-4 Mart’ta dokuzuncusu gerçekleştirilecek olan Kampüs Gelişim Günleri, üniversite öğrencilerinin kendilerini her alanda geliştirebilmelerini hedefliyor.

ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan etkinlikte girişimcilik, bilişim, finans, eğitim, kimya, elektronik, sosyal medya, tasarım, kişisel gelişim, gıda, otomotiv, enerji ve pazarlama gibi birçok farklı alandan konuşmacılarla oturumlar ve çalıştaylar düzenlenecek.

Önceki sene yaklaşık 5000 öğrencinin katıldığı Kampüs Gelişim Günleri’nde birçok CEO ve yöneticiyle gerçekleştirilecek oturum ve çalıştayların yanı sıra, IEEE ODTÜ fuaye alanında öğrencilere yaratıcılığı, özgünlüğü ve eğlenceyi sağlamayı hedefliyor.

Etkinliğin birinci günü LEGO özel alanında yaratıcı öğrencileri ağırlarken; etkinliğin ikinci gününde uluslararası alanda geniş çapta ses getirmiş oluşum MakerFaire, 30’a yakın projenin sergileneceği mini MakerFaire alanında öğrencilerle buluşacak. Aynı zamanda etkinlik süresince birçok şirketin standının bulunacağı fuaye alanında öğrenciler şirketler hakkında daha çok bilgi alma fırsatını yakalarken, staj ve iş için başvuru yapabilecekler.

IEEE ODTÜ Öğrenci Kolu’nun her sene çıkardığı ve bu sene de 5000 tiraj yapması hedeflenen BİLTEK Dergisi’nin galası etkinliğin son gününde gerçekleştirilecek. Popular Science Türkiye’nin katkılarıyla etkinliğin son günü düzenlenecek olan galada bilim ve teknoloji yayıncılığı üzerine bir panel de yer alacak.

Türkiye’nin en büyük öğrenci etkinliklerinden biri olan Kampüs Gelişim Günleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak ve bu faydalı etkinliğe kayıt olmak için sitesini ziyaret etmeyi unutmayın

kampusgelisimgunleri.org

:: Etkinliğe katılmayı düşünüyor musunuz?
yazarTolga Küçükyılmaz

Çocukluktan beri iyi bir teknoloji takipçisi olan Tolga Küçükyılmaz, tekrar ShiftDelete.Net okurlarına en güncel teknoloji bilgilerini aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" ODTÜ’de Kampüs Gelişim Günleri Başlıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ODTÜ’de Kampüs Gelişim Günleri Başlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ODTÜ’de Kampüs Gelişim Günleri Başlıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "