Ödüllü Tasarım, Üstün Teknolojik Özellikler


11 Ekim 2009 Pazar 05:53
Ödüllü Tasarım, Üstün Teknolojik Özellikler

Siemens Gigaset‘in gerçek metal kullanılarak üretilen ilk ev telefonu olan SL780‘in Red dot ve IF Tasarım ödülü bulunuyor. Yeni menü konseptinin yanı sıra SL780, ergonomik tuş takımı ve kullanıcı dostu renkli büyük ekranı ile fark yaratıyor. Telefonun ortasında yer alan navigasyon tuşu sayesinde menü de gezmek daha da kolaylaşıyor. TFT 256.000 bin renkli büyük ekran tam bir görsel şölen sunuyor.

ECO Mode plus özelliği de bulunan SL780, sadece telefon çaldığında sinyalleri aktive ederek çevreye radyasyon salınımını da ciddi oranda düşürüyor.

329 TL’den satışa sunulacak olan Gigaset SL780, 500 kişilik adres defteri ile evde olduğu kadar ofis içinde ideal bir telefon. Söz konusu kontaklar mini USB kablosu ya da Bluetooth ile PC ile senkronize edilebiliyor.


Siemens Gigaset SL780 ECO DECT teknolojisi sayesinde diğer telefonlara oranla yüzde 60’a varan oranda enerji tasarrufu sunuyor. Bu oran telefonun ECO Mode Plus özelliği açıldığında yüzde 80’lere kadar çıkıyor. Ayrıca ECO DECT plus özelliği kullanıldığında telefon evin neresinde olursa olsun sinyal gücü tamamen kapanıyor ve telefon çaldığında ya da arama yapıldığında devreye giriyor. Böylece çevreye yayılan radyasyon telefon kullanılmadığında sıfıra yakın düşürülüyor.

::Siemens Gigaset SL780 ilginizi çekti mi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ödüllü Tasarım, Üstün Teknolojik Özellikler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ödüllü Tasarım, Üstün Teknolojik Özellikler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ödüllü Tasarım, Üstün Teknolojik Özellikler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  2. 2 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  3. 3 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  4. 4 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  5. 5 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
  6. 6 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
  7. 7 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
  8. 8 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
  9. 9 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
  10. 10 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?