Okunma

Office 2010 Paraya Para Demiyor!


16 Ocak 2011 Pazar 17:30
Office 2010 Paraya Para Demiyor!

Bill Gates… Dünyanın en zengin insanlarından biri. Elbette bu servetini katlamak için elinden geleni ve çok daha fazlasını yapmaktan çekinmiyor. Her ne kadar emekli olmuş görünse de, kendisi hâlâ Amerikalı şirket Microsoft’un arkasındaki büyük deha. Ondan habersiz kuş uçmuyor.

 

 

Milyonlarca Satıyor

Office 2010, son 6 ay içerisinde, firmanın, açık ara en çok satan ürünü olmayı başardı. Kesin bir rakam verilmese de, size, satışların 30 milyon adet seviyesinde olduğunu söyleyebiliriz. Görünüşe göre donanım pazarında ve mobil işletim sisteminde henüz çok başarılı olmayan şirket, bunun acısını yazılımlardan çıkarıyor. Zira şirketin kasasına, yalnızca Office 2010’dan yüz milyonlarca dolar girdi.

 

:: Office 2010’un başarısını neye bağlıyorsunuz?

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

2 yorum - “Office 2010 Paraya Para Demiyor!”

  1. sarp159 dedi ki:

    Cidden çok satıyor ***** teknoloji şirketine dolaşmaya alışverişe gitsem görüyorum alanları.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Aferin Bill’e sende çalış sende kazan. Sadece korsan kopyalar sayesinde insanlar bilgisayar öğrendi.

" Office 2010 Paraya Para Demiyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Office 2010 Paraya Para Demiyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Office 2010 Paraya Para Demiyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "