Okunma

Office 2010’da Geri Sayım Başladı


12 Ekim 2010 Salı 15:45
Office 2010’da Geri Sayım Başladı

Microsoft Office 2010 Beta kullanıcıları için ufak bir hatırlatma yapmayı kendimize görev ediniyoruz; zira Office 2010 Beta kullanım süresi 31 Ekim’de dolacak. Bu tarihten sonra, Beta çalışmayı sona erdirecek ve Microsoft, size, 60 gün kullanabileceğiniz deneme sürümlerinden birini önerecek.

 

Elbette kısa yolu tercih edip, satın alma seçeneğini de değerlendirebilir veya para harcamak istemiyorsanız, OpenOffice.org benzeri bir açık kaynak kodlu yazılımı tercih edebilirsiniz. Microsoft, tam sürümü satın alanların, öncelikle Beta sürümü bilgisayarlarından kaldırmalarını, aksi takdirde bazı uyuşmazlık problemleri ile karşı karşıya kalınabileceği konusunda uyarıda bulundu.

:: OpenOffice’i mi, Microsoft Office’i mi tercih ediyorsunuz?

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Office 2010’da Geri Sayım Başladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Office 2010’da Geri Sayım Başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Office 2010’da Geri Sayım Başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "