Okunma

Office 2013’ün Betası Haftaya Gelebilir


29 Haziran 2012 Cuma 06:41
Office 2013’ün Betası Haftaya Gelebilir

Microsoft bu sıralar tüm hizmet birimleriyle çok sıkı çalışıyor dersek yanılmış olmayız. Windows 8, Surface, Windows Phone 8, Xbox Music, SmartGlass gibi yeniliklerin üzerinde çalışan Microsoft, aynı zamanda büyük değişiklikler içerecek Office 2013 üzerinde de çalışıyor.

Biz de ara ara Office 2013‘ün ortaya çıkan ekran görüntülerini sizlerle paylaştık. Şimdi ise güzel bir haberimiz var. Ortaya çıkan dedikodulara göre Microsoft, Office 2013‘ü halka açık beta haline getirmiş ve haftaya yayımlamayı düşünüyormuş. Yüklenebilecek işletim sistemleri konusunda bir sınırlama olacak mı bilemiyoruz fakat en azından Windows 8 Release Preview kullanıcılarının rahatlıkla indirebileceğini düşünüyoruz.

Office 15 kod adıyla da bilinen Office 2013, Windows 8’in Metro arayüzüne tam uyumlu halde tasarlanıyor. Halka açık betasının yukarıda da belirttiğimiz gibi haftaya, fakat olmazsa da Temmuz ayı içerisinde ortalarına doğru kesin olarak yayımlanmasının beklendiğini söyleyebiliriz.

Office 2013‘ün tam sürüm olarka piyasaya çıkışı ise biraz sürecek. Kesin bir açıklama yapılmadığı için net bir tarih vermek güç fakat Windows 8‘in çıkışıyla beklense de 2013‘ün ilk çeyreğinde ancak piyasaya çıkabileceği belirtiliyor.

:: Office 2013 betasını kullanmayı düşünüyor musunuz?
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Office 2013’ün Betası Haftaya Gelebilir konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Office 2013’ün Betası Haftaya Gelebilir ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Office 2013’ün Betası Haftaya Gelebilir ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "