Okunma

Office 365 Abonelerine Ek Depolama


28 Ağustos 2013 Çarşamba 06:06
Office 365 Abonelerine Ek Depolama

Bulut tabanlı çözümlerde yeniliklere imza atan Microsoft, Office 365 iş sürümü aboneleri için depolama kapasitesini artırdı. Office resmi blogundan yapılan açıklamaya göre, ücretsiz sunulan 7 GB kapasiteli SkyDrive Pro hizmeti 25 GB’a yükseltildi.

Yenilik sadece toplam depolama alanı artışıyla sınırlı değil. Office 365 iş sürümü kullanıcılarının SkyDrive’a yükleyebilecekleri dosya büyüklüğü sınırı da 2 GB olarak güncellendi. Silinen verilerin geri dönüşüm kutusunda tutulacağı maksimum süre de 30 günden 90 güne çıkarılmış durumda.

SkyDrive’da yaşanan gelişmelerin sadece Pro kullanıcılar için geçerli olduğunu hatırlatmakta fayda var. Depolama kapasitesi artışının ve diğer ek genişlemelerin önümüzdeki dönemde tüm kullanıcılar için kullanılabilir olup olmayacağı yönündeki sorulara Microsoft cephesinden gelen olumlu bir yanıt bulunmuyor.

:: Bulut tabanlı hangi hizmetleri kullanıyorsunuz?   

 

 
yazarAzim Köse

Ege Üniversitesi, Sinema TV Bölümü Yüksek Lisans mezunu olan Azim, 4 yıldır farklı mecralarda teknoloji hakkında haberler ve makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Office 365 Abonelerine Ek Depolama”

  1. SwateR dedi ki:

    2 – 3 sene önce ücretsiz 25 GB yükseltmiştim. Hala kullanıyorum.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    mega 50 gb veriyor 🙂

" Office 365 Abonelerine Ek Depolama konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Office 365 Abonelerine Ek Depolama ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Office 365 Abonelerine Ek Depolama ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "