Okunma

Office 365 Türkçe Olarak Piyasaya Sürüldü


28 Haziran 2012 Perşembe 13:00
Office 365 Türkçe Olarak Piyasaya Sürüldü

Microsoft’un geçen yıl Kasım ayında deneme sürümünü yayınladığı yeni nesil bulut çözümü Office 365, 27 Haziran’dan itibaren Türkiye’de Türkçe olarak tüketicilere sunuluyor.

Profesyonellerden kurumsal firmalara kadar her ölçekte kuruma yönelik yeni nesil bulut verimlilik hizmeti sağlayan Microsoft Office 365, profesyonellere ve kurumlara, zamandan ve paradan tasarruf ederek değerli kaynaklarını daha etkin kullanabilme imkânı tanıyor.

Bugünden itibaren aylık 7.20 TL’den başlayan paket fiyatlarla kurumlar ve profesyoneller Office 365 hizmetlerini kullanmaya başlarken, öğrenciler ve eğitimciler ise Office 365’in sunduğu bulut tabanlı iletişim ve birlikte çalışma araçlarından ücretsiz yararlanabilecek.

Microsoft Office, Microsoft SharePoint Online, Microsoft Exchange Online ve Microsoft Lync Online ürünlerini bir arada sunan Office 365, çalışanlar için PC, tablet ve mobil telefonlarından kolaylıkla birlikte çalışmalarını mümkün kılan yeni yöntemler, kurumlar için ise bulut üzerinde ihtiyaç duydukları güvenlik ve bilişim teknolojileri denetimlerini sağlıyor.

Office 365 ile buluta geçmek için kurum veya çalışanların çalışma yöntemlerini değiştirmelerine gerek kalmıyor, çünkü hizmet Microsoft Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Access gibi herkes tarafından bilinen ve güvenilen verimlilik araçlarını temel alıyor.

Microsoft’un sunduğu Office 365 hizmetleri sayesine KOBİ’ler Office Web Apps, Microsoft Exchange Online, Microsoft SharePoint Online, Microsoft Lync Online uygulamalarının yanı sıra web sitelerini yalnızca 15 dakika içinde, ayda kullanıcı başına 10.80 TL karşılığında çalışır hale getirebiliyor.

Aynı zamanda Office 365 kurumlar için ilk kez, kullandığın kadar ödeme yöntemiyle ayda kullanıcı başına 21.60 TL karşılığında Microsoft Office Professional Plus masaüstü yazılımıyla geliyor. Kurumlar bugünden itibaren Türkçe olarak kullanıma sunulan Office 365’i www.office365.com adresinden 30 gün ücretsiz olarak deneyebiliyor ve yine bu web sitesinden satın alabiliyor.

:: Office 365’i kullanmayı düşünüyor musunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Office 365 Türkçe Olarak Piyasaya Sürüldü”

 1. yynss dedi ki:

  mantıklı

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Flame den sonra beyin özürlü değilseniz tercih edeceğinizi sanmıyorum.

 3. McCOY35 dedi ki:

  masaüstü profesyonel sürüm şuan yaklaşık 400 tl iken ve ömür boyu sizinken her ay 10-20 tl gibi para ödeyecek çıkacağını sanmıyorum.

 4. skymen4 dedi ki:

  benim ihtiyacım yok ama yinede belli olmaz

 5. DeepLune dedi ki:

  deneme amaçlı üye oldum

" Office 365 Türkçe Olarak Piyasaya Sürüldü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Office 365 Türkçe Olarak Piyasaya Sürüldü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Office 365 Türkçe Olarak Piyasaya Sürüldü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "