Okunma

Office 365’in Çıkış Tarihi Belli Oldu


21 Haziran 2011 Salı 14:00
Office 365’in Çıkış Tarihi Belli Oldu

İnternet üzerinden canlı olarak da verilecek olan etkinliğin tarihi 28 Haziran olarak açıklandı.

Beta versiyonu Nisan ayından beri indirilebilir durumda olan yeni Office 365‘in final sürümü iki temel seçenek olarak sunulacak.

Giriş seviyesi seçeneği (Office 365 for Professionals and Small Businesses), iş hayatında ofis uygulamalarını kullanan profesyonellere ve küçük işletmelere hitap edecek. Office Web Apps, Exchange, SharePoint ve Lync hizmetlerini sunacak bu sürüm için kullanıcı başı aylık 6 dolar gibi bir ücret söz konusu.

Diğer seçenek ise (Office 365 for Enterprises) çevrimiçi toplantı ve video konferans gibi daha gelişmiş özellikler içerecek ve tahmin ettiğiniz gibi büyük işletmelere hitap edecek. Bu versiyonu satın almak isteyenler, kullanıcı başı aylık 10 dolar ile 27 dolar arasında değişen maliyetlerlerle karşılaşacaklar.

Bu iki seçenek dışında her zaman olduğu gibi bir de akademik versiyonun hazırlanması bekleniyor.

Google’ın web tabanlı ofis uygulamalarına rakip olarak piyasa çıkacak olan Office 365 ile tam anlamıyla bir Bulut Savaşı başlamış olacak.

:: Office 365’e geçmeyi düşünüyor musunuz?
yazarHakan Kilyusufoğlu

Yazdığı haberlerdeki olayları farklı bakış açılarından sunmayı seven yazar, SDN’nin yazı işleri müdürü olarak çalışmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Office 365’in Çıkış Tarihi Belli Oldu”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    çünkü her yerde geçerli, insanların kullanmaya alıştıkları microsoft ürünleri kullanacaklar.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    haha iyi de bu neden paralı, google ücretsiz…

" Office 365’in Çıkış Tarihi Belli Oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Office 365’in Çıkış Tarihi Belli Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Office 365’in Çıkış Tarihi Belli Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "