Okunma

Office 365’in Sınırları Genişliyor


15 Temmuz 2013 Pazartesi 06:50
Office 365’in Sınırları Genişliyor

Microsoft‘un bulut tabanlı ofis çözümü Office 365 gün geçtikçe yaygınlaşıyor. Mayıs ayı sonlarında Home Premium sürümü 1 milyon abone sınırını geride bırakan servis, bu kadar kısa sürede en iyi satan ofis sürümü olma ünvanını da kazanmıştı.

Office 365 Bir Milyonu Aştıbaşlıklı haberimizde ayrıntılarına yer verdiğimiz bu gelişmeden yaklaşık 45 gün sonra, hizmetin yeni ülkelerde de kullanıma gireceği belirtildi.

Engadget sitesinin haberine göre Office 365 hizmete girmesinden neredeyse 5 ay sonra 38 yeni ülkede daha faaliyete geçecek. Bu ülkeler ile birlikte servisin faaliyette olduğu ülke sayısı 127‘ye yükselmiş olacak.

Ülkemizde kullanımda olan Office 356‘in yeni başlayacağı ülkeler arasında Tayland, Bosna Hersek ve Irak gibi dünyanın farklı bölgelerinde çeşitli ülkeler bulunuyor. Servisin yeni kullanıma gireceği ülkelerin tümünün listesine buradan, Office 365 Türkiye sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

:: Hangi bulut tabanlı servisleri kullanıyorsunuz?

 
yazarAzim Köse

Ege Üniversitesi, Sinema TV Bölümü Yüksek Lisans mezunu olan Azim, 4 yıldır farklı mecralarda teknoloji hakkında haberler ve makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Office 365’in Sınırları Genişliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Office 365’in Sınırları Genişliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Office 365’in Sınırları Genişliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "