Okunma

Office Belgeleriniz Facebook ‘ta Olacak


17 Kasım 2010 Çarşamba 12:10
Office Belgeleriniz Facebook  ‘ta Olacak

Microsoft, Office yazılımları ile bu alanda uzun zamandır lider durumda. Değişen şartlara uyum sağlayarak zirvedeki yerini korumak isteyen firma, bulut bilişim ve sosyal ağlara çoktan hazır olduğunu gösterdi.

Office 365 ile bulut bilişim (cloud computing) için hazır olduğunu bildiren Microsoft, ofis belgelerinize Hotmail arabiriminin yanı sıra artık Facebook üzerinden de ulaşılabilmesine olanak sağlayacak.

Facebook’un yeni mesajlaşma platformu, Office belgeleri ile de uyumlu olarak çalışabilecek.

Firmanın resmi blog’unda Dick Craddock tarafından yapılan duyuruda, her ay 350 milyon belgeye erişim sağlandığı belirtilirken,

Facebook üzerinden ofis belgelerinizi paylaşır mısınız?
Tıklayın, forumda tartışalım.
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Office Belgeleriniz Facebook ‘ta Olacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Office Belgeleriniz Facebook ‘ta Olacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Office Belgeleriniz Facebook ‘ta Olacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "