Okunma

Office İçin Dijital İmza Geliyor


18 Şubat 2014 Salı 08:00
Office İçin Dijital İmza Geliyor

Office 365 kullanıcıları yakında oluşturdukları ya da düzenledikleri belgeye Microsoft uygulamalarını terk etmeksizin dijital olarak imzalayabilecek. Microsoft, dijital imza uygulaması eSignature geliştiricisi DocuSign ile yaptığı uzun vadeli stratejik ortaklık çerçevesinde, eSignature uygulamalarını Office 365’e entegre etmeye hazırlanıyor.

Dijital imza Microsoft’un Outlook, Word, SharePoint Online ve SharePoint Server 2013 uygulamalarına dahil edilirken, mart ayı içinde yeniliklerin Office Store‘a gelmesi planlanıyor. Cnet kaynaklı habere göre, DocuSign uygulamalarıyla imzalanan belgeler otomatik olarak Microsoft’un OneDrive for Business online depolama alanında saklanacak ve daha sonra buradan kolayca kontrol edilebilecek.

:: Dijital imza sizce ne kadar güvenli?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Office İçin Dijital İmza Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Office İçin Dijital İmza Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Office İçin Dijital İmza Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "