Okunma

Office Yardımcınızın İlk Görüntüleri


05 Aralık 2005 Pazartesi 15:00
Office Yardımcınızın İlk Görüntüleri

Microsoft Office 12 geliştiricilerinden Jensen Herris’in blogunda belirtildiği gibi Office 12’deki yardımcı, ezbere çalışan bilgiler yerine kullanıcıya daha fazla yardımcı olabilmek için önemli ipuçlarını içeriyor. Şu an Microsoft’un en son Office ailesi Office 11, bilinen adıyla Microsoft Office 2003. Önümüzdeki yıl çıkacak olan Microsoft Office 12’nin ekran görüntülerini de daha önce ShiftDelete.Net’te yayınlamıştık.

Ofis yardımcınızdan görüntüler

SDNyazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Office Yardımcınızın İlk Görüntüleri”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Arayüz güzel. Opsiyonlara ise klasik yorumumu getireceğim: Sene 2005 olmuş hatta neredeyse 2006 olacak bunlar şimdi mi eklenir. Şimdiye Office’in benim ödevimi yapabilecek hale gelmiş olması lazımdı. :p

" Office Yardımcınızın İlk Görüntüleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Office Yardımcınızın İlk Görüntüleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Office Yardımcınızın İlk Görüntüleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "