Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk!


15 Ocak 2021 Cuma 12:59
ABONE OL
Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk!

Yaşamımızın neredeyse yüzde 90’ını iç mekanlarda geçiriyoruz ancak iç mekan hava kalitesi dış mekanlardan daha kirli. İç mekan hava kirleticilerini temizlemek için özel olarak tasarlanan Mia Air hava temizleme cihazını inceledik.

Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk!

Hayatımızın yüzde 90’ını geçirdiğimiz ev ve iş yerlerimiz, dış ortamlara göre 10 kat daha kirlidir. Buna sebep olan birçok kirletici, bulunduğumuz iç ortamlarda sıklıkla karşımıza çıkmakta ve sağlığımıza zarar vermekte. Cam açmak, evi temizlemek gibi eylemler görmesek bile havamızı daha fazla kirletiyor.

Havayı temizlemek fiziksel olarak yapabileceğimiz bir eylem olmadığı için bu temizliğe özel olarak tasarlanmış cihazlardan olan Mia Air incelemesi ile karşınızdayız. İyi seyirler.

Mia Air incelemesi

35 yılı aşan tecrübesiyle pek çok farklı endüstri için Atmosferik Hava Filtreleri ve Basınçlı Hava Sistemleri üreten, geniş ürün yapısı ile bütünleşik çözümler sunan Mikropor aynı zamanda inovatif ürünleri ile sektörün geleceğini belirliyor.

Mia Air’de bulunan ANTIMIC kaplanmış HEPA filtreleri,  mikroorganizmaların yüzde 99.98′ini ilk 1 saat içinde etkisizleştirir ve UVC ışık teknolojisi ile havadaki virüsleri yok eder.

100 m2 bir odayı ortalama olarak saatte 3 kez temizleme yetkinliği ile sınıfının en yüksek kapasiteye sahip cihazlarından biri olan Mia Air, mobil uygulama üzerinden cihaz kontrolü, hava kalitesi ölçümü gibi işlevler sunuyor.
yazarYiğit Can Polat

1999 yılından bu zamana kadar en büyük tutkum olan teknolojiyi, ilk masaüstü bilgisayarımı kutusundan çıkarırken yaşadığım ilk günkü heyecanımla beraber ShiftDelete.Net ailesi içinde sizlere ulaştırmaya çalışıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
3 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 ay önce

Havalar nasıl olur ise olsun sizin havanız iyi olsun :}

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 ay önce

Mi Air Prufier Pro kullanıyorum. Daha ben içeride hanımın içtiği sigaranın kokusunu alamadan kendisi algılıyor ve odayı anında temizliyor. Ve bu esnada ben halen sigara kokusu almıyorum. Sigara içmediğim halde. Tavsiye ederim alın kullanın kullandırtın. Özellikle evde küçük çocuk varsa muhakkak kullanın. Nemlendiriciler havayı acayip kirletir nemlendirici olan odada çalıştırdığınızda zaten otomaik modda anında havayı temzilemeye çalışıyor. Böylece kaliteli bir nem odaya yayılıyor.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 ay önce

Ben de kullanıyorum odamda, eve gelmeden gücünü telefondan artırıyorum, odaya girdiğim zaman resmen ormana girmiş gibi hissediyorum kendimi. Bu MIA gibi UV ışık teknolojisi kullanan cihazların sağlığa bazı olumsuz etkilerini yazan çok makale var. Özellikle bağışıklık sistemine olumsuz etki ettiği söyleniyor. Böyle cihazların evde kullanılmasını doğru bulmuyorum, steril ortamlarda kullanılabilir. Hep filtre ev hava temizliği için fazlasıyla yeterlidir.

" Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Xiaomi Mi Watch UKT - Saat hakkında son sözler! Xiaomi Mi Watch UKT - Saat hakkında son sözler!
 2. 2 Ezgi Fındık'ın telefonunda ne var? Ezgi Fındık'ın telefonunda ne var?
 3. 3 Tüm monitörleri Ambilight yapan aleti denedik! Tüm monitörleri Ambilight yapan aleti denedik!
 4. 4 Kerem'in gözünden 8. Nesil iPad! Kerem'in gözünden 8. Nesil iPad!
 5. 5 Dijital Tır'da BAYRAKTAR TB2 SİHA kullandık Dijital Tır'da BAYRAKTAR TB2 SİHA kullandık
 6. 6 Zamanı unutturan 5 BluTV içeriği Zamanı unutturan 5 BluTV içeriği
 7. 7 Nalet Bebe ile Honda E içinde PlayStation 5 oynadık! Nalet Bebe ile Honda E içinde PlayStation 5 oynadık!
 8. 8 iPhone 12 mini UKT! - 2 ayda neler yaşadık? iPhone 12 mini UKT! - 2 ayda neler yaşadık?
 9. 9 Xiaomi Hutt akıllı cam temizleme robotu inceleme! Xiaomi Hutt akıllı cam temizleme robotu inceleme!
 10. 10 İşte yeni efsane: Xiaomi Redmi K40! İşte yeni efsane: Xiaomi Redmi K40!

Forumdan Son Başlıklar Tümü

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10