Okunma

Ofisler Arası Güvenli Bağlantı Nedir?


29 Nisan 2016 Cuma 11:40
Ofisler Arası Güvenli Bağlantı Nedir?

İş yerlerinin farklı noktalardaki şubelerle iletişim halinde olması ve tüm sistemlerin tek bir ağ üzerinden yönetilmesi gibi ihtiyaçlar doğrultusunda ofisler arası güvenli bağlantının büyük önemli var.

Farklı bağlantı seçenekleri

Bu bağlamda noktadan noktaya bağlantı, IP Security ve MPLS VPN yani noktadan çok noktaya gibi farklı bağlantı seçeneklerini görüyoruz.

Günümüzde hem mâliyet hem de farklı avantajları sebebiyle MPLS VPN türü tavsiye ediliyor.

Biz de bu videomuzda ofisler arası güvenli bağlantı türlerini ve MPLS VPN türünün işletmelere olan faydasını TurkNet Kurumsal Hizmetler Proje Danışmanı Erkan Esin ile konuştuk. Video sizlerle, iyi seyirler.

:: Ofisler arası güvenli bağlantı seçenekleri hakkında ne düşünüyorsunuz? 
yazarKerem Enginar

Özellikle akıllı telefonlar olmak üzere uzun süredir en yeni mobil ürünleri inceleyen Kerem, bunun yanı sıra donanım ürünleriyle de ilgileniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ofisler Arası Güvenli Bağlantı Nedir? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ofisler Arası Güvenli Bağlantı Nedir? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ofisler Arası Güvenli Bağlantı Nedir? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "