Okunma

Ofisler İçin Çoklu Baskı Ürünü


27 Ocak 2011 Perşembe 13:30
Ofisler İçin Çoklu Baskı Ürünü

Gelişen teknolojiyle birlikte ofislerin de baskı ürünlerinden beklentileri değişmeye başladı. Firmalar artık baskı cihazlarından bir den çok özellik istiyor.

Toshiba’nın bu konuda hazırladığı çok fonksiyonlu ofis cihazlarına yeni ürünler de eklendi. Türkiye distribütörü Elektromak,  e-STUDIO5520C/6520C/6530C serisini piyasaya sürdü. 

Serinin Özellikleri Neler?

Toshiba’nın üçüncü kuşak E-Bridge sistemine sahip olan ürünler, 600 dpi 8 bit çözünürlük, ve 1200 dpi baskı modu özelliklerine sahip.

tanıttı. Toshiba’nın 3. kuşak E-BRIDGE sistemine sahip ve komple renkli olan bu seri, daha güçlü, güvenli, sağlam ve sistem entegrasyonuna hazır olarak ofislere çözüm getiriyor.

Yeni e-STUDIO Renkli serileri, geri dönüştürülmüş kağıttan asetat kağıdına, su geçirmez kağıttan 300 gr. kağıda ve 1.2 metreye dek banner baskı gibi geniş çeşitte medyayı destekliyor.

:: İş yerinizde ne kadar profesyonel bir yazıcı kullanıyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ofisler İçin Çoklu Baskı Ürünü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ofisler İçin Çoklu Baskı Ürünü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ofisler İçin Çoklu Baskı Ürünü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "