Okunma

Öğrencilere Özel Portal 1 Milyon Oldu


15 Şubat 2010 Pazartesi 13:40
Öğrencilere Özel Portal 1 Milyon Oldu

2D ve 3D yazılımlarıyla dünyanın önde gelen şirketleri arasında olan Autodesk, internette oluşturduğu eğitim topluluğuna kayıtlı öğrenci sayısının 1 milyon kişiye ulaştığını açıkladı.

İçerisinde 147 ülkeden 28 binden fazla eğitim kuruluşu temsilcisinin yer aldığı Autodesk Student Community, 2006’dan bu yana hizmet veriyor. Portal, endüstri tasarımı, mimarlık, inşaat, mühendislik, dijital sanat dallarında eğitim gören üniversite öğrencilerinin, eğitim ve eğitim sonrası süreçte de Autodesk’in bilgisayar destekli tasarım yazılımlarını ücretsiz olarak kullanma imkanı sunuyor.

25 ürünü bulunan Autodesk, 2010 versiyonunu öğrenci ve eğitmenlere bedava (13 aya kadar lisanslı kullanım) yükleme serbestliği tanıyor. Öğrenciler, Autodesk 3ds Max, Autodesk 3ds Max Design ve Autodesk Maya yazılımlarının 6 aylık deneme sürümlerine de Autodesk Education Community‘den ulaşabiliyor.

Bu özelliklerden yararlanmak için öğrencilerin sahip oldukları edu.tr uzantılı e-posta adresleriyle http://students.autodesk.com/ internet sitesine kayıt yapmaları gerekiyor.

:: Autodesk’in bu hizmetinden yararlanmayı düşünüyor musunuz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Öğrencilere Özel Portal 1 Milyon Oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Öğrencilere Özel Portal 1 Milyon Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Öğrencilere Özel Portal 1 Milyon Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "