Öğrencilerin En Büyük Yardımcısı: TTNET Vitamin!


08 Eylül 2010 Çarşamba 09:18
Öğrencilerin En Büyük Yardımcısı: TTNET Vitamin!

Farklı ilgi alanlarına ve öğrenme motivasyonuna sahip öğrencilere, kişisel yetkinliklerine uygun modellerle eğitim sağlama yolunda hızla ilerleyen günümüz eğitim sistemleri içerisinde TTNET Vitamin, öğrencilerin gerek okul gerekse sınav başarılarında önemli bir rol oynuyor.

 

2010 yılı SBS sınavında ilk 10’a giren öğrencilerden 3’ünün faydalandığı TTNET Vitamin, internetin eğitimde sağladığı katkıya dair önemli bir örneği oluşturuyor.

 

Hizmete sunulduğu günden bu yana toplam 300 binden fazla öğrencinin eğitimine katkı sağlayan TTNET Vitamin, MEB müfredatı ile uyumlu, tamamı sesli ve görsel konu anlatımlarından oluşuyor.

İnteraktif içeriğiyle öğrenciler, hem kaliteli bir eğitim içeriğine zaman ve mekândan bağımsız olarak erişebiliyor hem de kendilerini bilgi düzeyi açısından test edebiliyor.

 

Öğrenciler, ders kitabı maketi üzerinden konuları kolayca takip edip; 3 boyutlu canlandırmalar, interaktif etkinlikler ve çözümlü örneklerle anlatılan konular ile derse kolaylıkla hazırlanabiliyor.

 

İlköğretim ve Lise olmak üzere iki farklı içerikle sunulan TTNET Vitamin, eğitimde fırsat eşitliği açısından da önemli bir rol üstleniyor. Yıllık 36 TL’den sunulan TTNET Vitamin İlköğretim ile yıllık 48 TL’den sunulan TTNET Vitamin Lise, Türkiye’nin en ücra köşesinden en kalabalık kentlerine kadar tüm kullanıcılara aynı içeriğe erişme imkanı sunuyor.

TTNET Vitamin, öğrenciye özel bir uygulama ile de destek sağlıyor. Öğrenciler, hem okul müfredatı hem de sınavlar açısından kendi eksiklerini görüp, anında TTNET Vitamin eğitime destek paketi ile bu eksikleri tamamlayabiliyorlar.  

 

TTNET’in sunduğu Vitamin paketlerinde 3600’den fazla konu anlatımı ve interaktif alıştırmalar da yer alıyor.

 

TTNET, TTNET Vitamin İlköğretim ve Lise ile interneti, eğitimde fırsat eşitliği ve öğrenme sürecinin gelişimi için yenilikçi bir platforma dönüştürmeyi hedefliyor.

TTNET İlköğretim ile 4, 5, 6, 7 ve 8’inci sınıfta okuyan öğrenciler, Matematik, Fen ve Teknoloji, Türkçe ve Sosyal Bilgiler alanlarında MEB müfredatı ile uyumlu zengin, interaktif ders içeriklerine ulaşarak ders tekrarı yaparken farklı bir ders çalışma deneyimi de yaşıyor.

TTNET Vitamin Lise ile de lise 1 ve 2’nci sınıfta okuyan öğrenciler MEB Müfredatı ile uyumlu Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Dil ve Anlatım, Tarih dersleri ve İngilizce Öğrenim Paketi içeriğine ulaşabiliyor.

:: TTNET Vitamin’i başarılı buluyor musunuz?

http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/170636-ogrencilerin-en-buyuk-yardimcisi-ttnet-vitamin.html

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Öğrencilerin En Büyük Yardımcısı: TTNET Vitamin!”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  lise alanında çok yetersiz ayrıntıya girilmemiş

" Öğrencilerin En Büyük Yardımcısı: TTNET Vitamin! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Öğrencilerin En Büyük Yardımcısı: TTNET Vitamin! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Öğrencilerin En Büyük Yardımcısı: TTNET Vitamin! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor! Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor!
 2. 2 SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi? SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi?
 3. 3 Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk! Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk!
 4. 4 PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik
 5. 5 Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi
 6. 6 Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme
 7. 7 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set! 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set!
 8. 8 Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG
 9. 9 C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik! C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik!
 10. 10 iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor? iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor?